Katana Inu, metaverse NFT projesi oyun ve kripto inovasyonunu teşvik ediyor. Oyun ve kripto ekosistemleri, gezegendeki en hızlı büyüyen sektörleri konumunda, P2E metaverse NFT oyunlarıda bunlara dahil. Küresel oyun piyasasının 2026 yılına kadar 314,40 milyar dolarlık bir değere ulaşması beklenirken, küresel kripto para piyasasının 2030 yılına kadar 4,94 trilyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Katana Inu gibi platformlar, gelişmekte olan bu blockchain tabanlı oyun alanında yeni projelerini duyurmaktan memnuniyet duyuyor. Her ikisi de sektördeki ezberleri bozmayı hedefliyor.

P2E metaverse NFT oyunu Katana Inu ekosistemi

Katana Inu, oyuncular için eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim sunmak için merkeziyetsiz finans (DeFi), benzersiz token (NFT) ve yüksek grafik kalitesindeki oyunları etkin şekilde birleştiren bir platform.

Oyuncuların oyun içi varlıklar üzerinde tam kontrol ve sahipliği elinde tutmasına olanak tanıyan bir oynadıkça kazan (P2E) modeline sahip. Bu sistem sayesinde geliştiriciler, artık bu öğelerden kâr edemeyecek.

Aslında Katana Inu’nun temel amacı DeFi, NFT ve diğer blockchain türev ürünlerinin faydalarını oyun platformuna entegre etmek. Bir başka deyişle ekip, sadece eğlence amaçlı değil, aynı zamanda katılımcılara pasif gelir sağlayan bir platform meydana getiriyor.

Platform, çeşitli oyun içi NFT öğeleri içeren üst düzey PC oyunları üretme hedefinde. Bu öğeler, NFT sistemleri aracılığıyla platformun yerel KATA tokeni ile satın alınabilir. Şu anda geliştirme aşamasında olan bu oyunlardan elde edilen kâr, piyasa değerini artırmak için Katana Inu platformuna yeniden yatırılacak.

Platform ayrıca, oyunları NFT piyasası aracılığıyla merkeziyetsiz ekosisteme entegre ederek topluluk için Katana Inu’nun değerini artırmayı hedefliyor. Bu NFT piyasası aracılığıyla dijital sanatlar ve oyun içi özellikler kolayca alınıp satılabiliyor.

NFT pazaryeri ayrıca, platformun oyunlarına bağlanacak ve oyuncuların kaplama, şapka, kıyafet ve ayakkabı gibi oyun içi ürünleri stake etmek, satın almak veya satmak için KATA’yı kullanmalarına olanak tanıyacak.

Blockchain oyunlarının çoğu derinlik ve kaliteden yoksun olsa da Katana Inu, tamamen sürükleyici blockchain oyun deneyimine katkıda bulunan yüksek çözünürlüklü grafikleri, gerçeğe yakın görüntüleri, silah modelleri ve ayrıntılı karakter modelleri sayesinde öne çıkıyor.

Ayrıca Katana Inu, eğlence amaçlı bir blockchain oyunu olmasının yanı sıra, Katana Inu token ekonomisinin likidite sağlama mekanizmaları tarafından desteklenen hayırsever hedefleri de vardır.

katana inu coin gelecegi 2022 ve kata coin yorum

Halka arz ve IDO süreçleri

  • Açık satışlar, 21 Aralık 2021’den itibaren Ignition Pad üzerinden ön satış sürecine girdi.
  • İlk merkeziyetsiz borsa (DEX) arzı (IDO), 23 Aralık 2021’de gerçekleşecek ve yedi başlangıç platformunda paylaşılacak: GameZoneBSCPadTronPadKCCPadETHPadADAPadNFTLaunch.
  • Katana Inu’nun NFT koleksiyonu da 24 Aralık 2021’de satışa çıktı.
  • Katana Inu; Blue Zilla, Master Ventures ve IBC Group ile ortaklık kurdu. Ayrıca LVT Capital, Stakes Capital, 2crazy, R-930, WeeHodl, Fish Dao, Vesperine Capital, 316VC, Seed Thrift, OIG ve Calvert Drive Ventures gibi önde gelen yatırımcılar tarafından destekleniyor.

Katana Inu hakkında

Katana Inu, etkileşimli açık dünyada geçen bir P2E metaverse NFT oyunu. Oyundaki tüm kozmetik ürün ve silahlar NFT formatında. Oyun içi teklifler aracılığıyla oyun oynamayı ve NFT kripto inovasyonunu teşvik etmeyi hedefleyen bir proje olan Katana Inu, oyunun bir eğlence kaynağı olmaktan çok, meşru bir gelir kaynağına dönüşmesine yardımcı olmak için öncü bir rol üstleniyor.